Maly – indické růžence

Každá z těchto mal je jedinečná. Na jejich výrobu se většinou nepoužívaly běžné korálky, ale minerály se specifickými vlastnostmi, které Lenka Chlebounová pečlivě nastudovala a vybrala. Každý z nich má nad střapcem jedinečný šperkový polodrahokam, vybraný pro konkrétní malu. Materiály jsou kvalitní, vše včetně střapců je ručně dělané.

V rámci Asijského dne si můžete vytvořit svou vlastní

Kdo si přijde udělat svou vlastní individuální malu, dostane krásný tyrkysový váček s materiálem pro celý závěs, a to včetně popisu účinků konkrétních korálů. A takto se na vás nepřipravuje jen Lenka! Romana Farna se těší, jak vám popovídá o historii a významu mal, o jejich vztahu k mantrám. Kromě toho předvede svoji úžasnou jógu!

Čína je taky dobrá 🙂

Romana Krhutová pro vás má čínskou pohádku, ale hlavně celodenní program čínského dne, kam pozvala ty nejlepší z nejlepších – co třeba Martin Zulák a jeho přednáška o tom, co nás čeká v letošním roce Psa? Víte to už vůbec? Jaké má Pes vlastnosti, jaký prvek se k němu váže, co nám umožní a v čem se nám bude snažit zabránit?

Jóga, jóga, jóga!

Daniela Pilařová pro vás má jógu se zaměřením na vnímání těla a jeho fungování při cvičení. Vždyť tělo je náš chrám!

A budeme i baštit 😉

A aby toho nebylo dost, Romana Farna celou akci zaštítí svým zdravým a velmi lahodným jídlem.

Ještě váháte?

Tak už neváhejte, přihlaste se a užijte si s námi tento vymazlený víkend, připravený mnoha lidmi s láskou a touhou po jediném – společně si to co nejvíc užít!