Hormonální jógová terapie s Lindou Lacinovou


Detaily události

Tato událost probíhá od 25 Leden 2020 do 6 Prosinec 2020. Další výskyt je 7.11.2020 9:00

  • Nadcházející události:

Přijďte se naučit celou sestavu Hormonální jógové terapie dle Dinah Rodrigues! Během jednoho víkendu se seznámíte se základními ásanami této úžasné metody vytvořené speciálně pro ženy trpící hormonální nerovnováhou a problémy s ní spojenými. Dále na vás čekají skvělé techniky proti stresu a řízená jóga nidra!

ZA CELÝ VÍKEND SI SESTAVU ZACVIČÍTE MIN. 4x POD MÝM ODBORNÝM VEDENÍM!

HJT pomáhá zejména při menopauze a projevech spojených s ní, PMS, polycystických vaječnících, problémy s otěhotněním, sníženou funkcí štítné žlázy a mnoha dalšími problémy způsobenými hormonální nerovnováhou.

Lektorka: Mgr. Linda Lacinová
Kde: Shanti Yoga Studio, Šubertova 4, Ostrava
Kdy: sobota od 9:00 do 17:00
neděle od 9:00 do 15:00
Cena: 2790,-
Přihlášky:
https://www.hormonalnijogaostrava.cz/kurzy
www.hormonalnijogaostrava.cz

Co s sebou: pohodlné oblečení (cvičební pomůcky jsou k dispozici v jógovém studiu), lehké občerstvení během dne.
Pitný režim je zajištěn!

Přihláška je platná až po zaplacení kurzu! V případě, že se na seminář nemůžete dostavit, je možné za sebe poslat náhradnici. Prosím, čtete storno podmínky v e-shopu kurzu a případně volejte! Seminář neopravňuje sestavu vyučovat dále! Změny v termínech vyhrazeny.

Účastnice víkendového semináře si s sebou odnesou materiály zdarma ke cvičení doma. Není povoleno si pořizovat vlastní nahrávky či fotografie. Po absolvování semináře budete schopné sestavu samostatně cvičit. Je vhodné ji cvičit minimálně 3x týdně, ideálně každý den 🙂

Těším se na Vás!

Linda Lacinová