Kurtz Hatha Jógy

Láká Vás jóga a nevíte, jak začít?

Šesti týdenní kurz hatha jógy je tím správným krokem. Naučíte se základní pozice i příjemnou jógovou rozcvičku, která Vám rozproudí krev v celém těle a naučí Vás správně propojit dech s pohybem. V lekcích budeme pomaličku přidávat další pozice, a také hodně opakovat, ať nastartujeme Vaši osobní jógovou praxi.
Hatha jógové lekce tedy budou sestávat ze základních jógových ásán, které si přiblížíme teoreticky a poté do pozic, každý podle svých možností, společně vplujeme. Vnímání našeho těla v jednotlivých ásanách a především dechu a jejich vzájemnou spolupráci okusíme ve výdržích či v sekvenci opakování té či oné jógové pozice, resp. pozic. Projdeme si a naučíme se také jednu ze základních jógových rozcviček, pozdrav slunci.
Závěr lekce bude věnován pranajámě, krátké relaxaci či pokusům o koncentraci přecházející v meditaci.
Lekce jsou vedeny v pomalém tempu, nejedná se o power jógu, ale o hatha jógovou praxi v příjemném pomalejším sledu. Není proto důvod obávat se, že tempo jako začátečník nezvládnete. 

Vhodné pro ženy i muže, především pro úplné začátečníky. Pro všechny, kteří již jógu praktikují, avšak cítí se býti stálými začátečníky. 

Těším se na setkání, s láskou Zuzana.Kdy:

 • začínáme 18. 2. – 25. 3. 2019 (šest lekcí)
 • lekce v délce 60 minut
 • vždy v pondělky od 17.15 – 18.15 hodin

Cena:

 • cena celého kurzu 720 Kč (cena lekce 120 Kč) při platbě do 8. 2. 2019 včetně
 • po tomto datu platí cena obvyklá, a to 840 Kč (cena lekce 140 Kč)
 • jednorázový vstup 150 Kč
 • kurzovné je nutné poukázat na uvedený účet, rozhoduje datum připsání

Lektorka:

 • Zuzana Kmeťová, přihlášky a dotazy ke kurzu a platbě posílejte na na email: yogazuzana@seznam.cz
 • inf. k platbě: č. účtu 210428937/0600, do poznámky uveďte: Jméno_Příjemní_Shanti_Hatha kurz
 • Fb: Harmonia jóga se Zuzkou
 • minikurzem vás provede lektorka, pod jejíž taktovkou se v našem studiu rozmáhá jemná relaxační jóga v laskavém ženském pojetí. Žena, které bude ctí být Vaší průvodkyní jógy, cesty, kterou sama jde a prožívá naplno každičký den.
  V případě dalších dotazů se obraťte přímo na lektorku, která z hloubky duše věří, že:

  „Každý si v józe najde své místo a to, co zrovna potřebuje.”

 


Přejete-li si vystavit doklad, připište mi prosím tuto skutečnost do e-mailu k přihlášce. Zároveň také uveďte fakturační údaje, případně další informace, které na dokladu požadujete. V případě, že se kurz plně neobsadí nebo se místo uvolní, kurz bude otevřen pro další zájemce. Rezervace předem je však nutná.


Místa na kurzu se dosti rychle plní, doporučujeme neotálet s rezervací a následnou úhradou kurzu. Před úhradou kurzovného, prosím kontaktujte lektorku a ověřte si,
zda je volno. Mnohokrát děkujeme, že jste si vědomi toho, že Vaše přihláška na kurz je platná až po řádné úhradě kurzovného, tj. po připsání plného kurzovného na níže uvedený účet.