Zuzana Holcmanová

 

zuzana-holcmanovaZuzana Holcmanová začala působit v Shanti Yoga Studiu na jaře 2016 a my jsme moc rádi, že ji u nás máme. Zuzana totiž zaplňuje pomyslnou “díru”, kterou jsme v SYS cítili – že totiž jóga a čchi-kung jsou programy, jež lze studovat a praktikovat po celý život, ale že jsou-li doprovázeny dalšími mocnými disciplínami, ještě získávají na síle… Zuzana se svými programy o tarotu a se šamanskými bubny do naší koncepce dokonale zapadá…

Zuzana o sobě:

Celý život se zajímám o lidskou duši a o to, co se děje v lidské mysli. Zajímají mne problémy lidí, proto jsem navštěvovala různé kurzy a semináře a tímto směrem se vzdělávala. Před 15 lety jsem odešla ze zaměstnání a začala se věnovat této cestě profesně.

Pracuji s Crowleyho tarotem, což je pro mne silný terapeutický nástroj. Pomocí tarotových symbolů na mých akcích nahlížíme do svého nitra, abychom uviděli, co nás blokuje, kde je problém a která naše část volá po přijetí. Tarot naprosto přesně ukazuje, co je třeba přijmout a zpracovat.

Škola tarotu – cesta sebepoznání

tarotJelikož je tarot výborný průvodce na naší cestě životem založila jsem ŠKOLU TAROTU – CESTU SEBEPOZNÁNÍ, jedná se o dlouhodobější studium tarotu, jeho symboliky a tarotových výkladů, které jsou poskládány tak, aby přesně vytáhly problém, jejž je třeba vynést a vyléčit.

Škola tarotu probíhá 1x měsíčně buď víkendově, nebo 3 hodiny ve všední den. Je určena menším skupinkám maximálně do 10 účastníků. V menším počtu je zachována větší intimita a klientovi to dovoluje se lépe otevřít a uvolnit. Je to velmi léčivé sdílení, které pomáhá k sebe-přijetí.

Šamanský buben

heathershrineDalšími nástroji, které používám, je šamanský buben a regresní terapie. Pomocí bubnu rozezníváme tělo, přičemž vibrace vycházející z bubnu vstupují do našeho těla tak, že jej promývají zvukem, harmonizují, a tím vyvádějí mysl z racionálního kontextu. Při bubnování vstupujeme do nižší hladiny vědomí – do hladiny alfa, otevíráme dveře do podvědomí a vstupujeme do kontaktu se svou duší. Vládu nad tělem přejímá podvědomí a zajišťuje touto cestou hluboké sebeléčení.

hypnosis-artRegresní terapie

Regresní terapie je řízené vzpomínání si pod vedením terapeuta, při němž si klient vybavuje potlačené vzpomínky a jejich vědomým zpracováním je schopen se vyrovnat s negativními zkušenostmi, kterými prošel.

Propojování terapeutických disciplín

Spojení těchto tří nástrojů dokáže člověka zavést až k jeho kořenům, pomáhá léčit stará zranění, uvidět skutečnou realitu a vrátit se k radostnému bytí.

Těším se na vás!
Zuzana