Rádža jóga se Zuzkou Kmeťovou

 

V dalším, již 2.cyklu uceleného kurzu rádža jógy pro velmi mírně pokročilé se zaměříme na příjemné a nenásilné zklidnění naší mysli a pozvolné odstranění ztuhlostí, protažení a postupné posílení celého těla, tak jako tomu bylo i v úvodním kurzu. Náš dech nám bude vodítkem a fyzické tělo prostředkem k dosažení stability a harmonie v celé naší osobnosti jak po stránce fyzické, duševní, a emoční rovině.

Na lekcích rádža jógy tedy můžete očekávat příjemné a nenásilné zklidnění, přeladění naší bytosti, které nám umožní jemnou a pozvolnou práci na odstranění ztuhlostí, zvýšení rozsahu pohybu, protažení a posílení našeho těla na vlně dechu. Často se bude jednat o jednoduchém základní ásany, či přípravu na náročnější polohy, které však představují zásadní impuls pro naše tělo a mysl.

Naše praxe osmistupňové rádža jógy pro velmi mírně pokročilé zahrnuje vědomou relaxaci, jež je velmi prospěšná pro regeneraci celé naší osobnosti a správnou funkci nervového systému.  Seznámíme se s dalšími vybranými koncentračně-meditačními technikami z oblasti náda jógy (jógy zvuku) a také základními očistnými dechovými cvičeními z oblasti vnější pránajámy. A protože opakování je matka moudrosti, určitě se čas od času ohlédneme i za úplnými základy, které jsme absolvovali v kurzu pro úplné začátečníky

Lekce jsou vhodné zejména pro stálé začátečníky a velmi mírně pokročilé.

Pro všechny, kteří si chtějí zlepšit své zdraví, jak fyzické, psychické, tak i to duševní.

Těším se na setkání

 

Kdy se kurz koná:

  • druhý cyklus Rádža jógy vždy ve středu od 17,00 do 18,30 hodin
  • kurz má celkem 10 lekcí, od 18.04. do 20. 06. 2018

Cena:

  • Cena kurzu při úhradě do 11. 4. činí 1.300 Kč (1 lekce 130 Kč)
  • Obvyklá cena kurzu poté 1.500 Kč (1 lekce 150 Kč)
  • jednorázový vstup 170 Kč
  • Kapacita kurzu je omezena na 10 míst, doporučujeme proto včasnou rezervaci

Lektorka:

  • Zuzana Kmeťová, informace o kurzu a platbě na e-mailu:
    yogazuzana@seznam.cz nebo na tel. čísle: 722 962 262
  • fb Harmonia jóga se Zuzkou