Prázdninové lekce jógy Po + St 17.15 – 18.30 se Zuzkou Kmeťovou

Teplé počasí, léto, ale i otevřené lekce jógy v délce 75 minut v pondělky a středy od 17.15 – 18.30 v jógovém sálku Shanti Yoga Ostrava.

Jóga v pozicích v klidném tempu, přizpůsobená možnostem a pokročilosti skupiny, která se sejde a také letním podmínkám 🙂
Budeme se věnovat nejenom fyzickému cvičení, ale také dechovým technikám, relaxaci, koncentraci (meditaci) či recitaci manter. Úkolem bude rovněž směřování našich smyslů od okolního světa do našeho nitra, tzv. praxe pratjahára.

Začátečníci i pokročilejší všeho věku vítáni!
Máte-li zdravotní potíže, či jakýkoli dotaz, napište mi!

Každý den máme volbu naučit se něco nového, a tak strach z toho, že nezvládneme určitou pozici nebo techniku tady není na místě … Teď je ten pravý čas 🙂
Těším se 🙂

Lekce se uskuteční při minimálním počtu 3 účastníků.

Fb Harmonia jóga se Zuzkou, e-mail: yogazuzana@seznam.cz,
Č. účtu 210428937/0600, do poznámky uveďte Jméno_Příjemní_Shanti_Hatha prázdniny vstup/permanentka

Permanentku na prázdninové lekce tj. 10 vstupů s platností 3 měsíce či jednorázový vstup pořídíte prostřednictvím e-mailu a zaplacením celé částky na výše uvedený účet. U permanentek je z organizačních důvodů nutné provést rezervaci nebo zrušení rezervace min 24hod před lekcí.

Zakoupené vstupy můžete využít na lekce v prostorách Shanti Yoga Studiu v období 1. 7. – 11. 9., pondělky a středy v čase 17.15 – 18.30.

A pozitivní zpráva: chcete-li se v józe pohnout vpřed, můžete chodit klidně 2x týdně!!! :))