Jóga pro ranní ptáčata – začátečníci

Jóga kam se podíváte? A vy jste ji ještě neokusili?

Dopřejte si startovací 13ti týdenní kurz brzké ranní hatha jógy pro ranní ptáčata a budete nadšeni!

Naučíte se základní pozice i příjemnou nejstarší jógovou rozcvičku Súrja Namaskár, která Vám rozproudí krev v celém těle. Díky ní se naučíte správně propojit dech s pohybem. V lekcích budeme pomaličku přidávat další pozice, a také hodně opakovat, ať nastartujeme Vaši osobní jógovou praxi. Zařadíme také prvky z jógové terapie, která je velmi nenásilná, jednoduchá, ale účinná zároveň.

Závěr lekce bude věnován pranajámě, krátké relaxaci či pokusům o koncentraci přecházející v meditaci. 

A co především krásně nastartujete celé tělo i mysl na následující dlouhý den i celý týden

Lekce jsou vedeny v pomalejším tempu, nejedná se o power jógu, ale o ranní hatha jógovou praxi, která nás příjemně naladí do nového dne. 

Vším projdeme od úplného začátku, není důvod obávat se, že tempo jako začátečník nezvládnete☺

Vhodné pro ženy i muže, především pro úplné začátečníky. Pro také pro Vás, kteří již jógu praktikujete, avšak cítíte se býti stálými začátečníky ☺ Lekce jsou velmi vhodné také jako kompenzační cvičení pro znovuobnovení získání pružnosti celého těla. 

  • lekce v délce 75 min.
  • vždy pondělky 6.45 – 8.00 hodin
  • od 23. 9. do 16. 12. 2019
  • cena celého kurzu 1950 Kč (cena lekce 150 Kč)
  • Kurzovné je nutné poukázat na uvedený účet. Na ranní lekce je v případě neobsazení kurzu možno zakoupit také permanentku – 10 vstupů s platností 3 měsíce za 1800 Kč (cena lekce 180 Kč), avšak stálé místo Vám tímto nemohu zaručit. Nespornou výhodou permanentky naopak je, že ji můžete využít i na jiné mnou pořádané běžné lekce v Shanti Yoga Studiu v délce 75 min.
  • jednorázové vstupné 200 Kč

V případě, že se kurz plně neobsadí nebo se místo uvolní, bude otevřen pro další zájemce. Rezervace předem alespoň 24 hodin před konáním i na permanentky je však nutná. Zvažujete-li svou účast na kurzu, doporučujeme neotálet s rezervací a následnou úhradou kurzu. Míst je omezeně. Před úhradou kurzovného, prosím kontaktujte lektorku a ověřte si, zda je pro Vás ještě volno.

Mnohokrát děkujeme, že jste si vědomi toho, že součástí kurzu se stáváte až ve chvíli řádné úhrady kurzovného, tj. po připsání plného kurzovného na níže uvedený účet. Přejete-li si vystavit doklad, připište mi prosím tuto skutečnost do e-mailu. Zároveň také uveďte fakturační údaje, případně další informace, které na dokladu požadujete.

Nejste si jisti, zda jsou lekce vhodné právě pro Vás, pak se ptejte, nejlépe lektorky 😊

Kurzem vás provede lektorka, která je nadšenou učitelkou jógy – hatha jógy i jógy relaxační, jógy určené budoucím maminkám a maminkám s dětmi. Studentkou jógové terapie a všeho co s jógou a zdravým životním stylem souvisí. Pořadatelkou nejen pravidelných lekcí, ale také výjimečných lekcí plných relaxace ve snovém někdy až meditativním tónu a dalších tematických workshopů.  Své zkušenosti a učení předává laskavým ženským pojetím. Žena, které bude ctí být Vaší průvodkyní na cestě jógy.

 „Každý si v józe najde své místo a to, co zrovna potřebuje ☺

Těším se na setkání, s láskou Zuzana.“


Zuzana Kmeťová

FB Harmonia jóga se Zuzkou, IG harmoniajogasezuzkou, e-mail: yogazuzana@seznam.cz

Č. účtu 210428937/0600, do poznámky uveďte Jméno_Příjemní_Shanti_Pondeli_Hatha 2019 

 

STORNO PODMÍNKY: Vaše účast je platná v okamžiku zaplacení celé částky kurzovného, ať už na uvedený účet nebo v hotovosti. Pokud se na zvolený kurz nemůžete dostavit a řádně se včas neomluvíte (t. j. 14 dní dopředu před začátkem lekce), je celá částka nevratná. Své místo však můžete převést na jinou osobou. Ve zvlášť závažných případech je řešení individuální.