Jóga pro pohodový den

Kurz Jógy pro pohodový den je určen především těm, kteří již s jógou určitou dobu koketují, ale přesto mají pocit, že jim uniká podstatný základ. 

Příliš brzké ranní lekce Vám navíc úplně nesedí, ale odpoledne už naopak máte jiné povinnosti ..? V tom případě Vám velmi ráda nabízím pozdější ranní lekce 😊

Na 13ti týdenním kurzu ranní hatha jógy pro pohodový den si na prvních lekcích připomeneme základy. Díky nim nám bude umožněno prohloubit stávající praxi a posunout se bezpečně dále .

Zopakujeme tedy základní pozice i příjemnou nejstarší jógovou rozcvičku Súrja Namaskár, která nám pomůže navrátit rovnováhu do našeho těla. Přidáme další pozice z těch jednodušších, cílem je aktivně podpořit osobní jógovou praxi. Nevynecháme prvky z jógové terapie, která je velmi nenásilná, jednoduchá, ale účinná zároveň a pomůže nám najít tu správnou pro nás vhodnou polohu v jednotlivých asánách. 

Závěr lekce bude věnován zklidňující pranajámě, relaxaci, koncentraci či základům meditace. 

A co především krásně nastartujete celé tělo i mysl na následující dlouhý den i celý týden

Lekce jsou vedeny v pomalejším tempu, nejedná se o power jógu, ale o ranní hatha jógovou praxi, která nás příjemně naladí do nového dne. 

Vhodné pro ženy i muže, pro mírně pokročilé adepty, ale i odvážnější začátečníky. Zejména pak pro ty, kteří již jógu určitou dobu praktikují, avšak cítí se býti stálými začátečníky ☺ Velmi vhodné jako kompenzační cvičení pro znovuobnovení získání pružnosti celého těla. 

 

  • 24. 9. – 17. 12. 219
  • lekce v délce 75 min.
  • vždy úterky 7.30 – 8.45 hodin
  • cena celého kurzu 1950 Kč (cena lekce 150 Kč)
  • Kurzovné je nutné poukázat na uvedený účet. Na ranní lekce je v případě neobsazení kurzu možno zakoupit také permanentku – 10 vstupů s platností 3 měsíce za 1800 Kč (cena lekce 180 Kč), avšak stálé místo Vám tímto nemohu zaručit. Nespornou výhodou permanentky naopak je, že ji můžete využít i na jiné mnou pořádané běžné lekce v Shanti Yoga Studiu v délce 75 min. Jednorázové vstupné 200 Kč.

Nebude-li kurz plně obsazen nebo se místo uvolní, bude otevřen pro další zájemce. Rezervace předem alespoň 24 hodin před konáním i na permanentky je však nutná. Zvažujete-li svou účast na kurzu, doporučujeme neotálet s rezervací a následnou úhradou kurzu. Míst je omezeně. Před úhradou kurzovného, prosím kontaktujte lektorku a ověřte si, zda je pro Vás ještě volno.

Mnohokrát děkujeme, že jste si vědomi toho, že součástí kurzu se stáváte až ve chvíli řádné úhrady kurzovného, tj. po připsání plného kurzovného na níže uvedený účet. Přejete-li si vystavit doklad, připište prosím tuto skutečnost do e-mailu. Zároveň také uveďte fakturační údaje, případně další informace, které na dokladu požadujete.

Nejste si jisti, zda jsou lekce vhodné právě pro Vás, pak se ptejte, nejlépe lektorky 😊

Kurzem vás provede lektorka, která je nadšenou učitelkou jógy – hatha jógy i jógy relaxační, jógy určené budoucím maminkám a maminkám s dětmi. Studentkou jógové terapie a všeho co s jógou a zdravým životním stylem souvisí. Pořadatelkou nejen pravidelných lekcí, ale také výjimečných lekcí plných relaxace ve snovém někdy až meditativním tónu a dalších tematických workshopů.  Své zkušenosti a učení předává laskavým ženským pojetím. Žena, které bude ctí být Vaší průvodkyní na cestě jógy.

 „Každý si v józe najde své místo a to, co zrovna potřebuje ☺

Těším se na setkání, s láskou Zuzana.“


Zuzana Kmeťová

FB Harmonia jóga se Zuzkou, IG harmoniajogasezuzkou, e-mail: yogazuzana@seznam.cz

Č. účtu 210428937/0600, do poznámky uveďte Jméno_Příjemní_Shanti_Utery_Hatha 2019 

 

STORNO PODMÍNKY: Vaše účast je platná v okamžiku zaplacení celé částky kurzovného, ať už na uvedený účet nebo v hotovosti. Pokud se na zvolený kurz nemůžete dostavit a řádně se včas neomluvíte (t. j. 14 dní dopředu před začátkem lekce), je celá částka nevratná. Své místo však můžete převést na jinou osobou. Ve zvlášť závažných případech je řešení individuální.