Podzimní kurz jógy pro večerní sovy

Během 13ti týdenního podzimního kurzu večerní hatha jógy si připomeneme (naučíme se vnímat) důležitost svého vlastního dechu a tedy i plynutí života. Zklidníme mysl, protáhneme a uvolníme celé tělo, zbavíme se stresu a připravíme na odpočinkový režim.

Dovolte si vnímat propojení dechu a pohybu při základních pozicích. Začněte se v jednotlivých pozicích a pohybu krok po kroku orientovat a osvojovat si je.

Hatha jógové lekce pro klidný večer budou sestávat ze základních jógových ásán a dalších přípravných jógových pozic vycházejících z méně známého pojetí jógy, tzv. jógové terapie. Lekci umocní vybrané relaxační techniky z oblasti pranajámy. Dotkneme se rovněž recitace manter, krátké relaxace či koncentrace přecházející v meditaci.

Každou pozici si přiblížíme nejen teoreticky – povíme si o tom, jak by měla vypadat, co nám každá z nich může přinést, její případné varianty. Důraz bude kladen na osvojení méně náročných přípravných pozic z jógové terapie, jako velmi nenásilné, jednoduché, ale účinné metody zbavení se bolesti a cíleného posílení celého těla od nejjemnějších struktur našeho fyzického těla. Lekce budou orientovány k uvolnění a posílení páteře na různých úrovních pomocí velmi citlivě vybraných pohybů.

Cílem je tedy citlivě protáhnout celé tělo a připravit jej k zaslouženému odpočinku.

Lekce jsou vedeny v pomalém tempu, nejedná se dymickou formu jógy, ale o příjemně laděnou hatha jógovou praxi v pomalém sletu s relaxačními prvky.

Vhodné pro ženy i muže, pro úplné začátečníky, i ty stálé 😊 Velmi vhodné také jako kompenzační cvičení pro znovuobnovení pružnosti celého těla. Pokud trpíte opakujícími se bolestmi páteře, kurz je pro Vás více než vhodný. Než se však závazně přihlásíte, konzultujte svou účast s lektorkou!

  • 25. 9. – 18. 12. 2019
  • lekce v délce 75 min.
  • vždy středy 18:45 – 20:00 hodin
  • cena celého kurzu 1950 Kč (cena lekce 150 Kč)
  • Kurzovné je nutné poukázat na uvedený účet. Na večerní lekce je možno zakoupit také permanentku – 10 vstupů s platností 3 měsíce za 1800 Kč (cena lekce 180 Kč), avšak stálé místo Vám tímto nemohu zaručit. Nespornou výhodou permanentky naopak je, že ji můžete využít i na jiné mnou pořádané běžné lekce v Shanti Yoga Studiu v délce 75 min.

V případě, že se kurz plně neobsadí nebo se místo uvolní, bude otevřen pro další zájemce. Rezervace předem alespoň 24 hodin před konáním i na permanentky je však nutná. Jednorázové vstupné 200 Kč.

Mnohokrát děkujeme, že jste si vědomi toho, že součástí kurzu se stáváte až ve chvíli řádné úhrady kurzovného, tj. po připsání plného kurzovného na níže uvedený účet. Přejete-li si vystavit doklad, připište mi prosím tuto skutečnost do e-mailu. Zároveň také uveďte fakturační údaje, případně další informace, které na dokladu požadujete.

V případě zájmu o kurz/lekce doporučujeme neotálet s rezervací a následnou úhradou. Před samotnou úhradou kurzovného ale prosím kontaktujte lektorku a ověřte si, zda je pro Vás ještě volno.

Nejste si jisti, zda jsou lekce vhodné právě pro Vás, pak se ptejte, nejlépe lektorky 😊

Kurzem vás provede lektorka, která je nadšenou učitelkou jógy – hatha, jemné relax jógy, ale také jógy určené budoucím maminkám a maminkám s dětmi. Studentkou jógové terapie a všeho co s jógou a zdravým životním stylem souvisí. Pořadatelkou nejen pravidelných lekcí, ale také výjimečných lekcí plných relaxace ve snovém někdy až meditativním tónu a dalších tematických workshopů.  Své zkušenosti a učení předává laskavým ženským pojetím. Žena, které bude ctí být Vaší průvodkyní jógou, cestou, kterou sama jde a prožívá naplno každičký den.

 „Každý si v józe najde své místo a to, co zrovna potřebuje ☺

Těším se na setkání, s láskou Zuzana.“


Zuzana Kmeťová

Fb Harmonia jóga se Zuzkou, e-mail: yogazuzana@seznam.cz

Č. účtu 210428937/0600, do poznámky uveďte Jméno_Příjemní_Shanti_Hatha večer 2019 

 

STORNO PODMÍNKY: Vaše účast je platná v okamžiku zaplacení celé částky kurzovného, ať už na uvedený účet nebo v hotovosti. Pokud se na zvolený kurz nemůžete dostavit a řádně se včas neomluvíte (t. j. 14 dní dopředu před začátkem lekce), je celá částka nevratná. Své místo však můžete převést na jinou osobou. Ve zvlášť závažných případech je řešení individuální.