Jemná relaxační jóga

Kurz jemné relaxační jógy s prvky rádža jógy pro začátečníky a mírně pokročilé nás příjemně a nenásilně dovede ke zklidnění naší mysli. Jemně a pozvolna odstraní ztuhlosti, protáhne a postupně posílí celé tělo.  Náš dech nám bude vodítkem a fyzické tělo prostředkem k dosažení stability a harmonie v celé naší osobnosti jak po stránce fyzické, duševní, a emoční rovině.

Na lekcích jemné zklidňující jógy můžete očekávat příjemné a nenásilné zklidnění, přeladění naší bytosti, které nám umožní jemnou a pozvolnou práci na odstranění ztuhlostí, zvýšení rozsahu pohybu, protažení a posílení našeho těla na vlně dechu. Často se bude jednat o jednoduché polohy, či přípravu na náročnější ásány, které však představují zásadní impuls pro naše tělo a mysl.

Součástí praxe je rovněž vědomá relaxace, jež je velmi prospěšná pro regeneraci celé naší osobnosti a správnou funkci nervového systému.  Seznámíme se s vybranými koncentračně-meditačními technikami z oblasti náda jógy (jógy zvuku) a také očistnými dechovými cvičeními z oblasti vnější pránajámy a hlavně a to především si krásně odpočineme …

Lekce jsou vhodné zejména pro úplné začátečníky, lehce pokročilé. Pro všechny, kteří si chtějí zlepšit své zdraví, jak fyzické, psychické, tak i to duševní.

Těším se na setkání Kdy:

 

  • jarní cyklus jemné relaxační jógy o 12ti 90min lekcích
  • potkávat se budeme vždy ve středu od 13. 3. – 19. 6 . 2019
  • vždy od 19.00 – 20.30 hod.
  • lekce se nekonají dne  3. 4., 1. 5. a 8. 5. 2019

    Cena:

  • zvýhodněná cena celého cyklu kurzu jógy při úhradě, tj. připsání na účet do 26.2.  je 1.560 Kč (1 lekce 130 Kč)
  • obvyklá cena kurzu po tomto datu je 1.800 Kč (1 lekce 150 Kč)
  • Jednorázové vstupné 170 Kč

Lektorka:


Kapacita kurzu je omezena na 14 míst, neváhejte a rezervujte své místo včas! Na kurz/lekci se můžete podívat také jednorázově, v případě zájmu je nutná předchozí domluva s lektorkou.

Přejete-li si vystavit doklad, připište mi prosím tuto skutečnost do e-mailu k přihlášce. Zároveň také uveďte i fakturační údaje, případně další informace, které na dokladu požadujete.

Pro úhradu prosím využijte účet č. 210428937/0600, do poznámky uveďte Jmeno_Prijmeni_Shanti relax I.

Děkujeme, že jste si vědomi toho, že Vaše rezervace je platná až po řádné úhradě celého kurzovného.