Jarní relax jóga pro mírně pokročilé

POKRAČOVÁNÍ kurzu jemné relaxační jógy s prvky rádža jógy a jógové terapie

Jemná práce s naším dechem, tělem, odtažení smyslů od okolí, cesta k relaxaci a hlubokému uvolnění. Zmírnění následků stresu, načerpání nových sil a energie.

Na citlivě vedených lekcích jógy v pomalém tempu se soustředíme na nenásilné odstranění ztuhlých (stresem bolavých) částí našeho těla. Využíváme kouzla dechu, který následujeme a tím se koncentrujeme na odtažení našich smyslů od okolního světa k nám samotným. Vědomě příjemně protáhneme a postupně posílíme celé naše tělo a také zklidníme naši mysl. Cesta k dosažení stability a harmonie v celé naší osobnosti – fyzické, psychické i emoční rovině, nám bude na dosah

Na lekcích jemné zklidňující jógy můžete očekávat příjemné a nenásilné zklidnění, přeladění, které nám umožní jemnou a pozvolnou práci na odstranění ztuhlostí, zvýšení rozsahu pohybu, protažení a posílení našeho těla na vlně dechu.

Často se bude jednat o důmyslné jednoduché polohy, či přípravu na ásany, včetně jednodušších ásán. I tyto však představují zásadní impuls pro naše tělo, mysl.

V jarním cyklu se více soustředíme na zpevňování problematických partií (bříško, hýždě, záda, paže apod. ) Pro krásu, pevnost naší jedinečné podstaty – těla i mysli Nebudou chybět tipy na odlehčenou, ale výživnou formu stravy a také se dotkneme jarních očistných praktik.

Součástí praxe je vědomá relaxace, jež je velmi prospěšná pro regeneraci celé naší osobnosti a správnou funkci nervového systému.

Navážeme na již nám známou praxi pránajámy – postupně se od její lehké formy posuneme k nadi shuddhi pranajámě, které také v józe říkáme královna vnější pranajámy. Nevynecháme koncentračně-meditační techniky z oblasti náda jógy a přidáme také recitaci manter.

To vše s cílem si krásně odpočinout a načerpat životodárnou sílu.

Prožitkové lekce jsou vhodné zejména pro mírně pokročilé. Pro úplné začátečníky doporučuji kurz, který začíná 13. 3. v 19.10 hod. 

Pro všechny, kteří si chtějí zlepšit své zdraví, jak fyzické, psychické, tak i to duševní.

Věřím, že každý člověk si v józe najde své místo a to, co zrovna potřebuje …

Těším se na setkání, s láskou ZuzanaKdy:

 • jarní cyklus volného pokračování oblíbené jemné relaxační jógy o 10ti 90min lekcích
 • vždy ve středu od 10. 4. – 26. 6. 2018
 • v 17.15 – 18.45 hodin
 • lekce se nekonají 1. a 8. května 2019

  Cena:

 • Pro úhradu prosím využijte účet č. 210428937/0600, do poznámky uveďte Jmeno_Prijmeni_Shanti relax
 •  

  cena celého cyklu – při úhradě (připsání na výše uvedený účet) do 6. 3.  je 1.300 Kč (1 lekce 130 Kč)

 • obvyklá cena kurzu po tomto datu 1.500 Kč (1 lekce 150 Kč)
 • jednorázové vstupné 170 Kč
 • kapacita kurzu je omezena na 14 míst, proto neváhejte a rezervujte své místo včas!
 • na kurz/lekci se můžete podívat také jednorázově, v případě zájmu je nutná předchozí domluva s lektorkou
 • Přejete-li si vystavit doklad, připište mi prosím tuto skutečnost do e-mailu. Zároveň také uveďte i fakturační údaje, případně další informace, které na dokladu požadujete.

Lektorka:

 • Zuzana Kmeťová
 • přihlášky a dotazy směřujte na yogazuzana@seznam.cz
 • fb https://www.facebook.com/Harmonia.jogasezuzkou/
 • Mnohokrát děkuji, že jste si vědomi toho, že Vaše přihláška na kurz je platná až po řádné úhradě kurzovného, tj. po připsání plného kurzovného na uvedený účet.

STORNO PODMÍNKY: Vaše účast je platná v okamžiku zaplacení celé částky kurzovného, ať už na uvedený účet nebo v hotovosti. Pokud se na zvolený kurz nemůžete dostavit a řádně se včas neomluvíte (t. j. 14 dní dopředu před začátkem lekce), je celá částka nevratná. Své místo však můžete převést na jinou osobou. Ve zvlášť závažných případech je řešení individuální.