18. 09. 2019: Rišikešský Súrja Namaskár (pozdrav Slunci) od A do Z


Detaily události

  • Datum:

Rišikešský Súrja Namaskár (pozdrav Slunci) od A do Z   

Tematická prodloužená lekce se zaměřením na prastarou jógovou rozcvičku.

Pozdrav Slunci neboli Súrja namaskár.

Nechte své tělo rozzářit! Dopřejte si jednoduchou, ale velmi účinnou sestavu důmyslně na sebe navazujících pozic, díky které omládnete, zbavíte se stresu a napětí, které Vaše tělo sužuje. Jednou pro vždy dlouhých probdělých nocí. Súrja Namaskár Vás nakopne a vpraví do Vašeho těla obrovskou porci energie a síly k prožívání šťastného života, na který máme všichni právo.

Pár minut denně, které od základů změní Váš život 🙂 OVĚŘENO! :))) Dejte svému tělu šanci a rozkvetete …

Lekce zaměřena na správné provedení rišikešského pozdravu Slunci, jako jedné z mnoha variant pozdravů Slunci, které v dnešní době známe. Je nejjednodušší variantou, vhodnou pro všechny bez rozdílu věku a pohlaví. I přesto že se jedná o sestavu, která je právem zařazena do jógové gymnastiky, tempo zvolíme velmi příjemné nenáročné i pro úplné jógové začátečníky či nejogíny.


Náplní lekce je krátké teoretické seznámení s touto nádhernou jangovou (dynamickou) rozcvičkou. Projdeme si jednotlivé figury, symboliku, správný postoj v nich z pohledu jógové terapie a také nácvik samotné sestavy. Nebude chybět relaxace a sdílení 🙂

  • 18. 09. 2019 od 17 – 19 hodin
  • Na prodlouženou lekci je potřeba rezervovat místo předem, cena je 300 Kč. Je možné také využít permanentku z prázdninových lekcí (2 vstupy). Cena na místě 400 Kč.

Své místo si zajistěte včas, kapacita je omezená!

Rezervace na yogazuzana@seznam.cz


V případě, že se rozhodnete lekce účastnit, prosím o úhradu celé částky ideálně zasláním na účet č. 210428937/0600, do poznámky prosím Jméno_Příjmení_Súrja namaskár + potvrdíme vzájemně e-mailem.

STORNO PODMÍNKY: Vaše účast je platná v okamžiku zaplacení celé částky kurzovného, ať už na uvedený účet nebo v hotovosti. Pokud se na zvolený kurz nemůžete dostavit a řádně se včas neomluvíte (t. j. 14 dní dopředu před začátkem lekce), je celá částka nevratná. Své místo však můžete převést na jinou osobou. Ve zvlášť závažných případech je řešení individuální.