Bára Gabzdylová

Krásný den,

Děkuji Vám všem, kteří jste klikli na odkaz s mým jménem, abyste se dozvěděli něco, co Vás zaujme o mé osobě.

 

Nevím, jestli slova a obrázky dokážou správně popsat, kdo jsem. Nejlepší a nejjistější cesta je přijít osobně na hodinu jógy a osobně se přesvědčit  ☺

Díky své vrozené zvědavosti a svému nadšení pro život, jsem před několika lety opustila zajištěnou, dobře placenou kariéru v České republice a šla jsem do světa dozvědět se, o čem ten život je a hlavně poznat sebe samu. Díky tomuto rozhodnutí jsem se ocitla na mnoha zajímavých místech a v zajímavých životních situacích. Studovala jsem doktorát na univerzitě na Novém Zélandu, v Himalájích jsem učila malé Budhistické mnichy matematice a angličtině, stala jsem se námořníkem a křižovala na jachtě Tichý oceán, zakládala jsem chráněné mořské oblasti na Šalamounových ostrovech a Papui Nové Guinei, plavila se podél indonéských ostrovů a pobřeží Thajska a učila hloubkovému potápění, zatímco jsem objevovala neskutečné krásy podmořského světa. Velryby, žraloci a manty byli mou obrovskou motivací pro práci v Mosambiku.

…. A jednoho dne jsem se konečně ocitla v ašrámu v Indii, kde jsem potkala svého učitele a jógového mistra Dr. Omananda. Pod jeho vedením jsem dokončila 500 hodinový kurz učitele jógy a jógové terapie a konečně jsem začala postupně chápat více o józe, jógové filozofii a jógovém životním stylu.

Již několik let učím jógu na různých krásných místech světa, v Salisbury u Stonehenge v Anglii, v Cuenca v Ekvádoru, v Indore v Indii a teď od října v OSTRAVĚ!!! ☺

Ráda se s každým z vás osobně setkám, a těším se, že si budeme navzájem úžasnými společníky na svých klikatých cestách životem.

Mým mottem je: “dnes je ten nejlepší den!“