Ashtanga Vinyasa Yoga s Monikou

Co očekávat na Ashtanga vinyasa józe?

Lekce je vhodná pro všechny bez vážných zdravotních problémů, nejedná se o pomalou terapeutickou jógu. 

Ashtanga vinyasa jóga je přesně daná sestava pozic, která se provádí v rytmu dechu – s nádechem a výdechem se přechází z jedné pozice do druhé, a v pozicích je výdrž pět dechů. Na ashtanga vinyasa józe se dýchá speciálním udžájí dechem, který tělo zahřívá a zároveň usnadňuje koncentraci na dech. Na těchto lekcích se tedy zahřejete i zapotíte, a zahřáté svaly tak lépe protáhnete.

Pravidelné lekce ashtanga vinyasy budují sílu těla – především jeho středu, tedy oblastí bříška a zad, ale také paží a nohou.

PRO KOHO JE KURZ URČEN: Kurz je vhodný pro všechny, kteří se chtějí učit jógu krok za krokem a v cvičení najít řád. Na lekci se budeme sestavu učit postupným přibíráním pozic a každé nové pozici věnujeme dostatek prostoru, tak abychom ji pochopili – co a jak dělá, a tak se ji naučíme nastavit pro své tělo tak, ať z ní máme maximální užitek.

Kurz povede k tomu, abychom se naučili sestavu zpaměti a mohli ji tak cvičit i kdykoli doma. Je vhodný pro začátečníky, i již praktikující, kteří si chtějí ujasnit smysl jednotlivých pozic a v cvičení postupovat systematicky.

Lekce v pondělí a ve čtvrtek:

Jedná se  lekce typu Mysore, nevedené lekce, při nichž učitel pouze asistuje a pomáhá. Praktikují společně začátečníci i pokročilí sestavu tak, jak se ji zatím naučili na začátečnických a pokročilých kurzech. Lekce jsou podporou pro samostatnou jógovou praxi a jsou doporučeny pro všechny studenty ashtanga vinyasa yogy. Jedná se o tradiční způsob praktikování a předávání tohoto jógového směru.

 

Cena:

  • pondělní kurz Ashtanaga Vinyasa 10 lekcí za 1500 Kč
  • 6,30 – 7,45 hodin
  • čtvrteční kurz Ashtanga Vinyasa Yoga 10 lekcí 1500 Kč
  • 6,30 – 7,45 hodin

Lektorka: