20. 3. 2016: Visuva Yoga Day aneb Přivítejte s námi jaro

VYD2016 (44)V neděli 20. března 2016 se v Shanti Yoga Studiu konal Visuva Yoga Day (Visuva = rovnodennost, sanskr.). Od 9.00 do 21.00 hod. se u nás vystřídala řada nových lektorů nejen z našeho jógového studia, ale také spřízněných z jiných míst působení, kteří předvedli pro sedmnáct účastníků to nejlepší, co umějí.

Akci zahájila Linda Lacinová se svou Vinyasa Yogou a po ní přišla Světlana Směrtěnko a veleúspěšné Třípočátkové taiči. Obědový čas jsme prožili ve společnosti Romany Farne a jejího povídání o jaru a stravě a bylinách vhodných pro játra a žlučník, a pak jsme pokračovali napřed Hatha Yogou se Zuzkou Poláčkovou a pak Jógou pro kyčle a skoliózu – opět s Romanou Farnou. Následovala Jóga kouzelného dechu s Danielou Bártovou a čchi-kung na harmonizaci jater a žlučníku pod vedením Petra Stani. Závěr patřil Kundaliní meditaci s Martinem Pilařem. Od pravého poledne do podvečera si pak zájemkyně vyráběly vlastní šperk s instruktorkou ketlování Lidkou Nevřelovou.

Kromě lektorů však musíme poděkovat všem účastníkům, z nichž někteří dorazili z docela dalekých koutů Moravy – z Hodonína, Valmezu a Zlína. Všichni jste byli úžasní a pomohli jste nám vytvořit onu úžasnou atmosféru!

3. července vás zveme na další čtvrtletní celodenní jógové poradování, a to v rámci akce Ayana Yoga Day (ayana = slunovrat, sanskr.)

Níže se můžete podívat na fotogalerii akce.

« 1 z 3 »